Nasi Partnerzy

Resolux

Wraz z firmą Resolux zapewniamy kompleksowe rozwiązania dla branży energetyki wiatrowej: oferujemy usługi elektryczne i mechaniczne wraz z dostawą materiałów.

Nasza współpraca zaowocowała m.in. wyposażeniem 124 fundamentów pośrednich dla aktualnie największej morskiej farmy wiatrowej na świecie – Hornsea Project One.

O Resolux

Resolux – 18 lat doświadczenia w branży wiatrowej. Międzynarodowy dostawca komponentów i solidnych rozwiązań dla wszystkich konstruktorów wież, producentów turbin, dostawców gondoli oraz konserwacji farm wiatrowych.

Resolux zapenia wszystkie materiały: elementy wewnętrzne wieży, komponenty elektryczne, kable, oświetlenie, części mechaniczne i ich dokumentację. Wszystkie z nich są produkowane i pozyskiwane z różnych zakątków świata, od partnerów gwaratujących wysoką jakość i konkurencyjne ceny.

Więcej o naszym partnerze: www.resolux.dk

Jysk Elservice / BIC Solutions

Ponad 50-letnie doświadczenie i ponad łącznie 200 profesjonalistów, gotowych do realizacji:

  • kompletnych instalacji elektrycznych dla branży budowlanej w Danii, Norwegii, Szwecji i północnych Niemczech,
  • montażu mechanicznego i instalacji elektrycznych maszyn na całym świecie

O  Jysk Elservice / BIC Solutions

Jysk Elservice / BIC Solutions jest kompleksowym dostawcą wszystkich rodzajów podłączeń elektrycznych, działającym na terenie Danii, Szwecji i północnych Niemczech

Więcej o naszym partnerze: http://www.jysk-elservice.dk

Tech-Solutions

Wraz z Tech-Solution dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla sektora przemysłowego w Afryce. Dotyczy to przede wszystkim: przemysłu spożywczego, energetycznego, logistyki, ropy i gazu (onshore i offshore) – od pomysłu klienta, poprzez projektowanie, inżynierię, instalację i przekazanie serwisu po-sprzedażowego.

O Tech-Solutions

Tech-Solution jest duńską firmą eksportową z wieloletnim  doświadczeniem w pozyskiwaniu wysokiej jakości rozwiązań i produktów technicznych.

Wieloletnia współpraca z duńskimi i europejskimi producentami dała im obszerną wiedzę na temat innowacyjnych rozwiązań, które przynoszą klientom dużo oszczędności.

Więcej informacji o naszym partnerze: www.tech-solutions.dk

Skontaktuj się z nami

+48 690 527 578