Nasze standardy

W Eryk (wcześniej BIC Electric) wierzymy, że w biznesie nie  chodzi  wyłącznie o zysk.

Po pierwsze, cenimy naszych pracowników i dokładamy starań, aby zapewnić im dobre miejsce pracy oraz możliwość rozwoju kariery poprzez szkolenia, kursy i regularne spotkania integracyjne.
Po drugie, sądzimy że sukcesem należy się dzielić z tymi, którzy mają mniej szczęścia niż my, dlatego w środowisku lokalnych społeczności wspieramy edukację i kulturę, oferując sponsoring oraz pomagając grupom w największej potrzebie.

Staramy się być nie tylko niezawodnym dostawcą usług, ale także odpowiedzialnym i atrakcyjnym pracodawcą.
Potwierdzeniem tego jest posiadany przez nas certyfikat  ISO 26000:2010 – Społeczna Odpowiedzialność Biznesu, który po raz pierwszy uzyskaliśmy w 2018 roku.

 Zobacz raport 2018 o społecznej odpowiedzialności biznesu

 

Bezpieczeństwo pracy, dbałość o środowisko oraz najwyższa jakość – nasze fundamenty.

Bezpieczeństwo to nasz najwyższy priorytet, dlatego nasi pracownicy kończą niezbędne szkolenia BHP, obowiązujące ich w miejscu pracy. Dodatkowo, jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami, aby monitorować nasze działania i natychmiast reagować na każdą sytuację zagrażającą ludziom lub mieniu.

Jesteśmy świadomi naszego wpływu na środowisko i uważamy, że dobrze wykonana praca jest jednym z kroków w celu zminimalizowania wpływu na środowisko. We wszystkich naszych działaniach przestrzegamy przepisów dotyczących ochrony środowiska, starając się zmniejszyć zużycie energii i zasobów nieodnawialnych.
Ustaliliśmy również wewnętrzną politykę dotyczącą ochrony środowiska, która m.in. zachęca naszych pracowników do korzystania z transportu publicznego i w miarę możliwości do wspólnego korzystania z samochodów.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najwyższą możliwą jakość, budować naszą wiarygodność partnera biznesowego i dobrą reputację.

 Zobacz nasz podręcznik zintegrowanego systemu zarządzania