Po godzinach

Mikołajki 2018

Pierwszy raz w historii firmy, zorganizowaliśmy rodzinne spotkanie świąteczne dla dzieci naszych pracowników wraz z rodzinami. Spotkaliśmy się w Starej Rzeźni w zabytkowej portowej dzielnicy szczecina.

Mikołaj był bardzo hojny w tym roku i prezenty dostali nawet ci, którzy spodziewali się rózg. I każdy mógł sobie z nim zrobić selfie.

Zobacz galerię zdjęć tu
 

Summer Party 2018

W tym roku nasza doroczna impreza firmowa odbyła się w Radisson Blu w Świnoujściu. Zabawa była przednia, wspomnienia zostaną na długo.

Obejrzyj galerię

NCDC 2018

Jeden rok więcej – jedna drużyna więcej – tym razem wystawiliśmy cztery drużyny. Chyba wiadomo jaki będzie plan na rok 2019?

Obejrzyj galerię

 

Summer Party 2017

Jak co lato – w BIC impreza, na którą zapraszamy wszystkich pracowników wraz z osobami towarzyszącymi.

W 2017 pojechaliśmy promem do Kopenhagi – impreza na pokładzie i zwiedzanie kolejnego dnia – było wesoło, ale i ciężko 🙂

Znajdźcie się na zdjęciach!

Obejrzyj galerię

NCDC Business Race 2017

W 2017 udało nam się wystawić aż trzy drużyny (postęp! – od jednej w 2015 i dwóch w 2016).

Obejrzyj galerię

Summer Party 2016

Grupa BIC organizuje integracyjne przyjęcia dla wszystkich pracowników i ich partnerów/partnerek. Po świetnych doświadczeniach rok wcześniej, również w 2016 pojechaliśmy do Mierzęcina.

Obejrzyj galerię

NCDC Business Race 2016

BIC Electric stara się promować zdrowy tryb życia wśród swoich pracowników. W 2016 na sztafetowy bieg firm zachodniopomorskich wystawiliśmy 2 drużyny.

Obejrzyj galerię

Summer Party 2015

Kiedy tylko jest to możliwe, BIC organizuje letnie przyjęcia/wycieczki zapraszając na nie wszystkich pracowników. W 2015 spędziliśmy weekend w Hotelu i Spa Mierzęcin.

Obejrzyj galerię

NCDC Business Race 2015

Nasz udział w NCDC Business Run po raz pierwszy

Obejrzyj galerię