Po godzinach

Spotkanie Świąteczne 2019

W tym roku zorganizowaliśmy Spotkanie Świąteczne dla dzieci naszych pracowników oraz ich rodzin w agroturystyce Hańczówka w Wełtyniu. Znajduje się tam plantacja choinek, gdzie każdy z nas mógł wyciąć swoje świąteczne drzewko.

Najmłodsi mieli również okazję, spotkać się ze Św. Mikołajem, który obdarował ich prezentami!

Obejrzyj galerię

Summer Party 2019

W tym roku nasza doroczna impreza firmowa odbyła się w Pałacu Mierzęcin. Zabawa była szampańska, wspomnienia zostaną na długo.

Obejrzyj galerię

NCDC 2019

Kolejny rok, kolejny nasz występ w biegu sztafetowym NCDC Business Race. Jak zwykle doborowe towarzystwo, świetna atmosfera i coś dla zdrowia.

Obejrzyj galerię

 

Piknik rodzinny 2019

Kolejny „pierwszy raz” dla BICa – rodzinny piknik zorganizowany w dzień dziecka na Marinie Pogoń – dla dzieci naszych pracowników i ich rodzin.

Pogoda sprzyjała i wszystkim udało się zrelaksować.

Widać też już lato na zdjęciach:

Obejrzyj galerię

Mikołajki 2018

Pierwszy raz w historii firmy, zorganizowaliśmy rodzinne spotkanie świąteczne dla dzieci naszych pracowników wraz z rodzinami. Spotkaliśmy się w Starej Rzeźni w zabytkowej portowej dzielnicy szczecina.

Mikołaj był bardzo hojny w tym roku i prezenty dostali nawet ci, którzy spodziewali się rózg. I każdy mógł sobie z nim zrobić selfie.

Zobacz galerię zdjęć tu

Summer Party 2018

W tym roku nasza doroczna impreza firmowa odbyła się w Radisson Blu w Świnoujściu. Zabawa była przednia, wspomnienia zostaną na długo.

Obejrzyj galerię

NCDC 2018

Jeden rok więcej – jedna drużyna więcej – tym razem wystawiliśmy cztery drużyny. Chyba wiadomo jaki będzie plan na rok 2019?

Obejrzyj galerię

 

Summer Party 2017

Jak co lato – w BIC impreza, na którą zapraszamy wszystkich pracowników wraz z osobami towarzyszącymi.

W 2017 pojechaliśmy promem do Kopenhagi – impreza na pokładzie i zwiedzanie kolejnego dnia – było wesoło, ale i ciężko 🙂

Znajdźcie się na zdjęciach!

Obejrzyj galerię

NCDC Business Race 2017

W 2017 udało nam się wystawić aż trzy drużyny (postęp! – od jednej w 2015 i dwóch w 2016).

Obejrzyj galerię

Summer Party 2016

Grupa BIC organizuje integracyjne przyjęcia dla wszystkich pracowników i ich partnerów/partnerek. Po świetnych doświadczeniach rok wcześniej, również w 2016 pojechaliśmy do Mierzęcina.

Obejrzyj galerię

NCDC Business Race 2016

BIC Electric stara się promować zdrowy tryb życia wśród swoich pracowników. W 2016 na sztafetowy bieg firm zachodniopomorskich wystawiliśmy 2 drużyny.

Obejrzyj galerię

Summer Party 2015

Kiedy tylko jest to możliwe, BIC organizuje letnie przyjęcia/wycieczki zapraszając na nie wszystkich pracowników. W 2015 spędziliśmy weekend w Hotelu i Spa Mierzęcin.

Obejrzyj galerię

NCDC Business Race 2015

Nasz udział w NCDC Business Run po raz pierwszy

Obejrzyj galerię